دستگیری سارق منازل محله قائم قبل از ارتکاب جرم

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، رئیس کلانتری 164 قائم از دستگیری یک سارق حرفه ای منزل قبل از ارتکاب سرقت خبر داد.

دستگیری سارق منازل محله قائم قبل از ارتکاب جرم

به گزارش ، سرهنگ حسین مافی رئیس کلانتری 164 قائم گفت: ساعت 4 بامداد هفدهم آبان ماه خبر دستگیری یک سارق از طریق مرکز فوریت های پلیسی به کلانتری 164 قائم توسط مامور حراست یکی از شهرک های محدوده کلانتری اعلام شد.

این مقام انتظامی توضیح داد: با حضور ماموران در محل مشاهده کردند که متهم ضمن مجروح کردن مامور حراست قصد متواری شدن از محل را دارد که بلافاصله عملیات دستگیری متهم انجام و متهم برای تحقیقات پلیسی به کلانتری منتقل شد.

وی عنوان داشت: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت: متهم هنگام بالا رفتن از ساختمانی توسط مامور حراست مشاهده و دستگیر شده است.

کلانتر محله قائم در خصوص اظهارات متهم، عنوان کرد: متهم در بازجوئی اولیه گفت که در حال پرسه زنی در داخل شهرک بودم که خاموش بودن چراغ خانه ای نظرم را جلب کرد. او گفت: زنگ واحد را زدم متوجه شدم که کسی در منزل مسکونی نیست. تصمیم گرفتم که از دیوار ساختمان بالا بروم که در حال بالا رفتن از ساختمان بودم که توسط مامور حراست شهرک دستگیر شدم.

مافی افزود: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و پیش تر نیز با همین عنوان مجرمانه مدتی را در زندان سپری کرده است.

وی خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی، متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 494

به "دستگیری سارق منازل محله قائم قبل از ارتکاب جرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری سارق منازل محله قائم قبل از ارتکاب جرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید