دستور حاجی میرزایی برای آنالیز آتش سوزی کانکس فرهنگیان در دزفول

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، تهران (پانا) - وزارت آموزش و پرورش در پی وقوع حادثه تاسف برانگیز اصابت صاعقه و آتش سوزی کانکس محل اسکان همکاران فرهنگی در سردشت دزفول اطلاعیه ای صادر کرد.

دستور حاجی میرزایی برای آنالیز آتش سوزی کانکس فرهنگیان در دزفول

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در این اطلاعیه آمده است: این حادثه حوالی ساعت 21 (سه شنبه 30دی ماه) رخ داد و متاسفانه در اثر برخورد صاعقه به کانکس محل اسکان همکاران فرهنگی؛ سه نفر از معلمان در منطقه چشمه شیرین و کنگرستان بخش سردشت دزفول دچار سوختگی شدند.

یک تن از فرهنگیان آسیب دیده در این حادثه از معلمین عزیز عشایری و دو تن دیگر نیز از معلمان عزیز روستایی بودند که شبِ حادثه برای اقامت در این کانکس مستقر شده بودند.

وزیر آموزش و پرورش دقایقی پس اطلاع از این حادثه ناگوار، به کورش مودت؛ مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ماموریت دادند که این موضوع را مورد پیگیری جدی قرار دهند که بلافاصله مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان به همراه هیاتی در بیمارستان سوانح سوختگی طالقانی اهواز حضور یافتند و در جریان مراحل درمان و اقدامات پزشکی اجرا شده برای این عزیزان قرار گرفتند و ضمن تماس با دکتر نجاتی؛ مدیریت بیمارستان طالقانی اهواز خواهان تسریع و رسیدگی هر چه بیشتر به فرهنگیان حادثه دیده و 3نفر از جوانانی که برای یاری به آنان آمده بودند؛ شدند.

در عین حال مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان به نیابت از وزیر آموزش و پرورش ماموریت یافتند که نسبت به انتقال یکی از فرهنگیان آسیب دیده در این حادثه؛ با رضایت خانواده ایشان به بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان اقدام نمایند.

وزیر آموزش و پرورش همچنین در نشست شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش خوزستان با حضور استاندار، که به عنوان آخرین برنامه سفر وزیر در استان خوزستان برگزار گشت، دستور دادند که این موضوع با قید فوریت مورد آنالیز دقیق و کارشناسی قرار بگیرد؛ در عین حال مراقب های درمانی از این عزیزان همدلانه انجام گردد.

لازم به ذکر است در حال حاضر حال عمومی همکاران بستری شده در بیمارستان طالقانی اهواز رو به بهبودی است و صبح امروز از بخش مراقب های ویژه به بخش داخلی این بیمارستان منتقل شدند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 اسفند 1399 بروزرسانی: 3 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1359

به "دستور حاجی میرزایی برای آنالیز آتش سوزی کانکس فرهنگیان در دزفول" امتیاز دهید

1 کاربر به "دستور حاجی میرزایی برای آنالیز آتش سوزی کانکس فرهنگیان در دزفول" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور حاجی میرزایی برای آنالیز آتش سوزی کانکس فرهنگیان در دزفول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید