دردسر جدید وکیل ایتالیایی برای باشگاه استقلال!

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، استقلال با چالش و دردسری جدید روبرو شده که می تواند شرایط این باشگاه را بیش از گذشته بحرانی کند.

دردسر جدید وکیل ایتالیایی برای باشگاه استقلال!

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

تسنیم:در حالی که هنوز باشگاه استقلال از بحران سرمربی خود خارج نشده، یک پرونده دیگر از سوی وکیل ایتالیایی این باشگاه در دادگاه بین المللی حکمیت ورزش (CAS) در حال باز شدن است.

سال گذشته بعد از شکایت باشگاه استقلال از سازمان لیگ و باشگاه پرسپولیس به CAS در مورد سوپر جام، این باشگاه یک وکیل ایتالیایی را در حالی به خدمت گرفت که تاکنون هزینه های حق الوکاله وی که مبلغی حدود 400 میلیون تومان است را پرداخت ننموده است.

وکیل سابق باشگاه استقلال در چندین نوبت موضوع را از مدیران قبلی و فعلی باشگاه استقلال پیگیری کرد، اما پاسخی در مورد دریافت مبلغ مذکور نگرفت.

وی در نامه های متعددی که به باشگاه، فدراسیون فوتبال ایران و مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ارسال نموده اعلام نموده در صورتی که تا تاریخ سوم ژانویه (13 دی ماه) حقوق معوقه اش پرداخت نگردد، پرونده جدیدی را نزد دادگاه CAS علیه این باشگاه باز خواهد نمود. این پرونده علاوه بر اینکه می تواند منجر به محکومیت قطعی باشگاه گردد، 500 میلیون تومان به باشگاه بابت هزینه های دادرسی تحمیل خواهد نمود.

وکیل سابق باشگاه استقلال تا یک هفته دیگر مسئول بخش حقوق فدراسیون جهانی فوتبال خواهد شد و حتی این موضوع را به مسئولان ورزش ایران نیز اطلاع داده است. این اتفاق می تواند پای فیفا را نه تنها به این پرونده باز کند بلکه کل فوتبال ایران را دچار لطمات جدی در حوزه حقوقی خواهد نمود.

باید دید علت تعلل و عدم پاسخگویی مدیران استقلال و وزیر ورزش و جوانان به این موضوع چیست، چرا که این موضوع می تواند مسائل زیادی را برای آبی پوشان به وجود بیاورد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 24 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 519

به "دردسر جدید وکیل ایتالیایی برای باشگاه استقلال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسر جدید وکیل ایتالیایی برای باشگاه استقلال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید