خبرنگاران سرمربی تیم ملی بوکس: شرایطمان تعیین نیست

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، تهران- خبرنگاران- سرمربی تیم ملی بوکس گفت : شرایطمان تعیین نیست و نمی توانیم در خصوص زمان شروع اردوها و برنامه های آماده سازی، اظهار نظر قطعی داشته باشیم.

خبرنگاران سرمربی تیم ملی بوکس: شرایطمان تعیین نیست

علیرضا استکی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگاران، گفت: تصمیمات دست ما نیست و گرنه در نظر داشتیم از 20 فروردین ماه، تمرینات را شروع کنیم.

وی اضافه کرد: امیدوارم هرچه سریعتر شرایط ایده آل گردد و با از بین رفتن ویروس کرونا و دستور وزارت ورزش، کمیته المپیک و وزارت بهداشت، بتوانیم برنامه ها را از سر بگیریم.

استکی گفت: اگر شرایط فراهم گردد در نظر داریم تا خردادماه انتخابی تیم ملی را در 6 وزن برگزار نموده و 2 نفر برتر هر وزن را وارد اردو کنیم. سپس قهرمانی کشور را خواهیم داشت که بسیار مهم است و همه مدعیان باید در آن شرکت نمایند. البته این موارد به شرطی اجرایی می گردد که مجوز آن از سوی ارگان های مربوط صادر شده و سلامتی ورزشکاران با خطر روبرو نگردد.

وی در خصوص مسابقات گزینشی در سطح دنیا که قرار بود اردیبهشت به میزبانی فرانسه برگزار شده و در نهایت لغو شد، شرح داد: در انتظار تصمیم ارگان های دنیای برای معین زمان برگزاری مسابقات هستیم. به طور یقین این مسابقات حداقل با حدود 6 تا 7 ماه تاخیر همراه خواهد بود.

سرمربی تیم ملی ایران، گفت: محتمل است که 6 وزن باقی مانده را به مسابقات گزینشی در سطح دنیا اعزام نکنیم و در اوزانی که شانس خواهیم داشت، بوکسور اعزام می کنیم. می خواهیم تابوشکنی نموده و در این مسابقات به سهمیه برسیم.

وی گفت: امروز در فدراسیون حاضر خواهم شد و نشستی با مسوولان خواهیم داشت تا برنامه هایمان را ارائه کنیم. آرزو می کنم تا ویروس کرونا هرچه زودتر از بین رفته و زندگی به حالت عادی برگردد تا جامعه ورزش نیز از بلاتکلیفی خارج گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 865

به "خبرنگاران سرمربی تیم ملی بوکس: شرایطمان تعیین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سرمربی تیم ملی بوکس: شرایطمان تعیین نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید