حمله تند روزنامه نگاران سعودی به برانکو به خاطر السومه

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، رسانه های عربستانی در انتقاد از برانکو ایوانکوویچ جملات تندی را به کار برده اند. به نظر شرایط فوتبال عربستان از همین ابتدای کار برای برانکو بسیار سخت شده است.

حمله تند روزنامه نگاران سعودی به برانکو به خاطر السومه

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اسپورت 24، برانکو ایوانکوویچ با عمر السومه بهترین و کلیدی ترین بازیکن الاهلی عربستان خیلی زود به مشکل خورد. السومه عملکرد درخشانی در الاهلی داشته و با وجود پیشنهادهای زیاد حاضر نشده که این تیم را ترک کند و همین باعث شد تا در بین طرفداران الاهلی از محبوبیت زیادی برخوردار باشد و او را عاشقانه دوست داشته باشند اما برانکو این فوق ستاره تیمش را نیمکت نشین نموده است.

نیمکت نشینی عمر السومه آن هم در شرایطی که الاهلی عملکرد خوبی نداشته باعث شده تا انتقادها از برانکو بسیار زیاد گردد.

پس از آنکه گزارشگر بازی الاهلی با العداله جملات توهین آمیز و عجیبی را درباره برانکو به کار برد و او را با یک تعمیرکار مقایسه کرد که اصلا قیافه و استایل مربیگری ندارد، سایر رسانه ها و روزنامه نگاران نیز به برانکو تاختند.

مصطفی آغا، روزنامه نگار عربستانی با منتشر کردن عکسی از نیمکت نشینی عمر السومه نوشت: آیا این بازیکن که با وجود پیشنهادهای وسوسه انگیز در الاهلی ماند شایسته نیمکت نشینی است؟ او قطعا شایسته نیمکت نشینی نیست.

محمد الشیخی دیگر روزنامه نگار عربستانی هم در انتقاد از برانکو نوشت: او تنها مربی است که با تصمیم اشتباه خود (نیمکت نشینی عمر السومه) باعث شده تا طرفداران تیمش از خانه بازی ها را نگاه نمایند. نباید فراموش کرد که السومه در این شرایطی که تیم از هم پاشیده نمی تواند به تنهایی کاری انجام دهد.

سران باشگاه الاهلی در جلسه ای که با برانکو داشتند به او هشدار دادند که تنها در شرایطی می تواند در تیم بماند که به نیمکت نشینی السومه خاتمه دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 شهریور 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 221

به "حمله تند روزنامه نگاران سعودی به برانکو به خاطر السومه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تند روزنامه نگاران سعودی به برانکو به خاطر السومه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید