ثبت احوال در انتظار فراوری انبوه بدنه کارت ملی هوشمند

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: در انتظار فراوری انبوه بدنه کارت ملی هوشمند توسط چاپخانه دولتی هستیم و هرزمان که این کارت ها فراوری گردد، ثبت احوال این آمادگی را دارد که کارت های ملی هوشمند متقاضیان را صادر کند.

ثبت احوال در انتظار فراوری انبوه بدنه کارت ملی هوشمند

سیف الله ابوترابی در گفت وگو با خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت فراوری داخلی بدنه کارت ملی هوشمند گفت: چاپخانه دولتی متولی چاپ بدنه های کارت ملی هوشمند در داخل کشور است و اولین سری از این بدنه ها فراوری وثبت احوال نیز آنها را چاپ نموده است که در نهایت به عنوان نمونه آزمایشی در دفاتر پست و پیشخوان تحویل صاحبان آن داده شده است.

وی در پاسخ به اینکه چه زمانی قرار است این کارت ها به فراوری انبوه برسند، اظهار کرد: ثبت احوال منتظر فراوری انبوه بدنه کارت ملی هوشمندتوسط چاپخانه دولتی برای صدوراست و هر زمان که این کارت ها فراوری گردد، ثبت احوال آمادگی این را دارد که کارت ها را صادر کند.در حقیقت ثبت احوال ظرفیت صدور ماهیانه 2.5 میلیون کارت ملی هوشمند را دارد اما در حال حاضر منتظر فراوری کارت ها هستیم.

به گزارش خبرنگاران، سال گذشته فراوری بدنه های کارت ملی هوشمند در کشور کلید خورد و چاپخانه دولتی نیز متولی فراوری آنها شد.تعدادی بدنه کارت به صورت پایلوت فراوری شدند و از نظر فنی و ایمنی مورد آنالیز قرار گرفتند و پس از اخذ تاییدات لازم به صورت آزمایشی به چاپ رسیدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 مرداد 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 163

به "ثبت احوال در انتظار فراوری انبوه بدنه کارت ملی هوشمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت احوال در انتظار فراوری انبوه بدنه کارت ملی هوشمند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید