تخصیص سی تی اسکن در بیمارستان ولایت شهرستان مرزی سرباز

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از تخصیص سی تی اسکن در بیمارستان ولایت شهرستان مرزی سرباز اطلاع داد.

تخصیص سی تی اسکن در بیمارستان ولایت شهرستان مرزی سرباز

دکتر امینی فرد رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در گفت وگو با خبرنگار از ، گفت: درراستای توسعه خدمات تشخیصی درمانی شهرستان راسک و سرباز یکی از آرزو های دیرینه مردم شریف این منطقه مبنی بر تجهیز بیمارستان ولایت به دستگاه سی تی اسکن محقق شد.

این دستگاه قبلا با رایزنی شهیدراه خدمت شادروان دکتر محمدنعیم امینی فرد مجوز پنجاه درصد تخفیف آن اخذ شده بود و در ادامه با رایزنی انجام گرفته بصورت کاملا رایگان بزودی تحویل شبکه بهداشت و درمان راسک خواهد شد.

با نصب این دستگاه ضمن توسعه خدمات تخصصی تشخیصی و درمانی شاهد کاهش چشمگیر اعزام بیماران به سایر شهرستان ها خواهیم بود و نقش عمده ای در کاهش هزینه درمانی شهروندان منطقه را ایفا می نمایدو امکان تصویربرداری از مغز، ستون فقرات، قفسه سینه، شکم، لگن و اندامها و آنژیوگرافی پریفرال و گردن را با کیفیتی بسیار مطلوب ممکن خواهد ساخت و نقطه عطفی در تنوع اعمال جراحی خواهد بود و امکان اعمال جراحی پیشرفته از جمله اعمال جراحی مغز و اعصاب و همچنین تشخیص بیماری های مغز واعصاب را خواهد داد.

دستگاه فوق چهارمین دستگاه سی تی اسکن حوزه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بشمار میرود و قبل ازین در شهرستان های ایرانشهر، چابهار و نیکشهر نیز وجود داشت.

گ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 874

به "تخصیص سی تی اسکن در بیمارستان ولایت شهرستان مرزی سرباز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخصیص سی تی اسکن در بیمارستان ولایت شهرستان مرزی سرباز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید