بخشی از سازه متروپل فرو ریخت

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: با توجه به شرایط ناپایدار سازه، متاسفانه حدود یک ساعت پیش بخشی از سازه، حین عملیات آواربرداری فرو ریخت.

بخشی از سازه متروپل فرو ریخت

وحید شعبانی اظهار کرد: امدادرسانی از ابتدای وقوع حادثه ریزش متروپل به وسیله تیم های جستجو و نجات و عوامل امدادی جمعیت هلال احمر استان خوزستان شروع شد؛ تیم های ارزیاب، جستجوگر، زنده یاب و تیم های جستجو و نجات از ابتدا وارد صحنه شدند. امکانات لجستیکی و عوامل امدادی نیز در سطح مطلوب وجود دارد.

به گزارش ایسنا، وی در مورد فرایند امدادرسانی و آواربرداری اعلام کرد: در خیابان کناری مجمتع متروپل که بخش عمدهای از آن فروریخته است در حال جمع آوری آوار هستیم تا بتوانیم به طبقه همکف و زیرزمین دسترسی پیدا کنیم زیرا عملیات جست وجو و امداد در طبقات فوقانی در روز اول به اتمام رسید. اکنون دغدغه اصلی ما این است که به همت عوامل امدادی به منطقه زیرزمین دسترسی پیدا کنیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: خدمت مردم هم استانی به ویژه شهفرایندان آبادان عرض می کنم که خونسردی خود را حفظ نمایند و به عوامل امدادی اعتماد نمایند و اجازه دهند که کار امداد ادامه پیدا کند.

شعبانی با اشاره به ریزش بخشی از سازه متروپل و زخمی شدن سه امدادگر، اعلام کرد: با توجه به شرایط ناپایدار سازه، متاسفانه حدود یک ساعت پیش بخشی از سازه حین عملیات آواربرداری فرو ریخت و سه نفر از عوامل امدادی دچار جراحت شدند.

وی اضافه نمود: شرایط برای امداد مقداری سخت است و حضور مردم هم کار را برای ما سخت تر می نماید.

منبع: فرارو
انتشار: 14 تیر 1401 بروزرسانی: 14 تیر 1401 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 2001

به "بخشی از سازه متروپل فرو ریخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخشی از سازه متروپل فرو ریخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید