بایدن باز هم از ترامپ جلو زد؟

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، خبرنگاران : نتایج یک نظرسنجی جدید در سطح ملی آمریکا نشان می دهد که نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، 12 درصد از رقیب جمهوری خواه خود پیش افتاده است.

بایدن باز هم از ترامپ جلو زد؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، نتایج نظر سنجی مشترک واشنگتن پست و ای بی سی نیوز در سطح ملی ایالات متحده نشان از رجحان جو بایدن، نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بر دونالد ترامپ، رقیب جمهوری خواه وی دارد.

به نوشته وبگاه خبری پولیتیکال وایر، بر اساس این نظر سنجی، 54 درصد از رأی دهندگان بالقوه آمریکایی از بایدن حمایت نموده و 42 درصد دیگر نیز ترامپ را مورد حمایت قرار داده اند.

با آنالیز اختلاف آراء بایدن در این نظرسنجی 12 درصد از ترامپ پیشی گرفته است.

این نظر سنجی همچنین نشان می دهد که ارزیابی مردم آمریکا در خصوص نحوه مقابله ترامپ با ویروس کرونا در این کشور، اندکی بدتر از آمار کلی او در این زمینه است. به طوری که 41 درصد از رأی دهندگانی ثبت نامی نحوه مقابله او با کرونا را تأیید نموده و 58 درصد دیگر نیز چنین نظری نداشته اند.

در حالی که تنها 23 روز مانده تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نتایج بعضی نظر سنجی های دیگر در سطح ملی این کشور از رجحان بایدن حکایت دارند.

پیشتر بر اساس نتایج نظرسنجی ان بی سی/وال استریت ژورنال، بایدن با 53 درصد حمایت در مقابل 39 درصدِ ترامپ با 14 درصد اختلاف در میان رأی دهندگان ثبت نامی از ترامپ پیش افتاده بود.

این در حالی بود که در نظرسنجی قبل از مناظره سه شنبه شب اختلاف این دو نامزد انتخاباتی با پیشتازی بایدن، هشت درصد بود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1163

به "بایدن باز هم از ترامپ جلو زد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن باز هم از ترامپ جلو زد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید