باقری: نواب رئیس بانوان فدراسیون ها موانع موجود در نقش آفرینی زنان را بگویند، هویت ایرانی به فرد شخصیت می دهد

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، معاون امور بین الملل قوه قضائیه ایران و دبیر ستاد حقوق بشر گفت: اگر موانعی برای نقش آفرینی دختران ما وجود داشته باشد به ما بگویید.

باقری: نواب رئیس بانوان فدراسیون ها موانع موجود در نقش آفرینی زنان را بگویند، هویت ایرانی به فرد شخصیت می دهد

به گزارش خبرنگاران، علی باقری در آخرین نشست تخصصی نواب رئیس بانوان فدراسیون های ورزشی گفت: شما افتخار دارید که در راستا به اهتزاز درآوردن پرچم ایران نقش مؤثری دارید و من وظیفه خودم می دانم که ادای احترام کرده و مقابل مسئولیت شناسی شما بایستم.

وی اضافه نمود: یکی از جهات و بسترهایی که انسان را به سمت موفقیت هدایت می کند، این است که بتوان اهداف و آروزهای شخصی افراد را جهت داده و ارتقا داد.

معاون امور بین الملل قوه قضائیه ایران و دبیر ستاد حقوق بشر گفت: واقعیت این است که برابر همه مسائل، آنچه نشاط را نمی گیرد همین مسئله است. یعنی هویت بخشی می تواند هم افزایی ایجاد کند و در سطوح مختلف دیگر به عنوان الگو به جامعه بین المللی معرفی شود؛ یعنی هویت ایرانی می تواند به فرد شخصیت دهد.

باقری ادامه داد: این راستای که شما می روید، مسئولیت خطیری است که علاوه بر ارتقای توان جسمی ورزشکاران، باید در تقویت معنوی که هویت است، تلاش کنید که می تواند موفقیت های زیادی را به دنبال داشته باشد.

معاون امور بین الملل قوه قضائیه ایران و دبیر ستاد حقوق بشر گفت: ما هم برای برطرف موانع حقوقی و غیرحقوقی تلاش می کنیم و وظیفه ماست تا موانع را برطرف کنیم. اگر هم موانعی برای نقش آفرینی دختران ما وجود داشته باشد، شما باید به ما بگویید. ما مقام مسئول منتقل کردن موارد شما برای برطرف موانع به قوه قضائیه هستیم. یکی از عرصه هایی که شما می توانید نقش آفرینی کنید، بازگرداندن سالم زنان زندانی به عرصه اجتماع است.

وی با اشاره به هویت زن مسلمان و موانع و مسائل آنها، گفت: یکی از وظایف حقوق بشر، نشان دادن دستاوردهای آن کشور است و باید تلاش بیشتری کنیم تا وظیفه خودمان را به خوبی انجام دهیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1478

به "باقری: نواب رئیس بانوان فدراسیون ها موانع موجود در نقش آفرینی زنان را بگویند، هویت ایرانی به فرد شخصیت می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باقری: نواب رئیس بانوان فدراسیون ها موانع موجود در نقش آفرینی زنان را بگویند، هویت ایرانی به فرد شخصیت می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید