بازدید هیئت نظارت از آژانس های مسافرتی و دفاتر خدمات مسافرتی استان مرکزی

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: نهمین دوره بازدید مشترک هیئت نظارت بر آژانس های مسافرتی و دفاتر خدمات مسافرتی این استان برگزار گردید.

بازدید هیئت نظارت از آژانس های مسافرتی و دفاتر خدمات مسافرتی استان مرکزی

برای دریافت خدمات ویزای کانادا با مجربترین کارشناسان کشور همراه باشید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی، سیدحسن حسینی امروز چهارشنبه 20 آذر 98 با اعلام این خبر اضافه نمود: این هیئت متشکل از نماینده مجمع دفاتر خدمات مسافرتی، کارشناس نظارت بر تاسیسات گردشگری این اداره کل، رئیس امور شهرستان ها و مدیر حراست اداره کل میراث فرهنگی استان مرکزی است.

حسینی اضافه نمود: هدف از تشکیل این کمیته، بازبینی و نظارت بیشتر بر نحوه فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی استان و جلوگیری از فعالیت تورهای غیرمجاز است.

او در ادامه گفت: در نهمین دوره بازدید مشترک چهار آژانس مسافرتی بازدید شدند که در آن نحوه فروش سفرها و نحوه ارائه خدمات آنالیز شد و تا از نزدیک شرایط و مسائل دفاتر را مورد آنالیز قرار دهیم.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: در این بازدیدها به دو دفتر مسافرتی به صورت کتبی تذکر داده شد و به یک آژانس مسافرتی نیز اخطار شفاهی گرفت.

او ادامه داد: هیئت نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی استان مرکزی از ابتدای امسال از تمام آژانس های سطح استان بازدید کارشناسی انجام داده است.

حسینی با اشاره به اهمیت رضایت مسافران و گردشگران از خدماتی که ارائه می گردد اضافه نمود: در استان مرکزی 58 دفتر خدمات مسافرتی و 16 هتل به مسافران و گردشگران خدمات رسانی می نمایند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 547

به "بازدید هیئت نظارت از آژانس های مسافرتی و دفاتر خدمات مسافرتی استان مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید هیئت نظارت از آژانس های مسافرتی و دفاتر خدمات مسافرتی استان مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید