بازدید هیئت نظارت از آژانس های مسافرتی و دفاتر خدمات مسافرتی استان مرکزی

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: نهمین دوره بازدید مشترک هیئت نظارت بر آژانس های مسافرتی و دفاتر خدمات مسافرتی این استان برگزار گردید.

بازدید هیئت نظارت از آژانس های مسافرتی و دفاتر خدمات مسافرتی استان مرکزی

برای دریافت خدمات ویزای کانادا با مجربترین کارشناسان کشور همراه باشید.

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی، سیدحسن حسینی امروز چهارشنبه 20 آذر 98 با اعلام این خبر اضافه نمود: این هیئت متشکل از نماینده مجمع دفاتر خدمات مسافرتی، کارشناس نظارت بر تاسیسات گردشگری این اداره کل، رئیس امور شهرستان ها و مدیر حراست اداره کل میراث فرهنگی استان مرکزی است.

حسینی اضافه نمود: هدف از تشکیل این کمیته، بازبینی و نظارت بیشتر بر نحوه فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی استان و جلوگیری از فعالیت تورهای غیرمجاز است.

او در ادامه گفت: در نهمین دوره بازدید مشترک چهار آژانس مسافرتی بازدید شدند که در آن نحوه فروش سفرها و نحوه ارائه خدمات آنالیز شد و تا از نزدیک شرایط و مسائل دفاتر را مورد آنالیز قرار دهیم.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: در این بازدیدها به دو دفتر مسافرتی به صورت کتبی تذکر داده شد و به یک آژانس مسافرتی نیز اخطار شفاهی گرفت.

او ادامه داد: هیئت نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی استان مرکزی از ابتدای امسال از تمام آژانس های سطح استان بازدید کارشناسی انجام داده است.

حسینی با اشاره به اهمیت رضایت مسافران و گردشگران از خدماتی که ارائه می گردد اضافه نمود: در استان مرکزی 58 دفتر خدمات مسافرتی و 16 هتل به مسافران و گردشگران خدمات رسانی می نمایند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 547

به "بازدید هیئت نظارت از آژانس های مسافرتی و دفاتر خدمات مسافرتی استان مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید هیئت نظارت از آژانس های مسافرتی و دفاتر خدمات مسافرتی استان مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید