این مردان بی وفا هستند

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، کسانی که رابطه ای پنهانی را شروع کرده و در حال خیانت هستند را با کمی دقت می توانید شناسایی کنید.

این مردان بی وفا هستند

هیچ چیزی به اندازه شک نسبت به وفاداری همسر نمی تواند تلخ باشد. یکی از دلایل اصلی طلاق زوجین خیانت است. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا

به بیان نشانه های مردان بی وفا می پردازیم.

نشانه های مردان بی وفا

خیانت چیزی است که نمی توان توجیهی برایش در نظر گرفت. اگر هم منجر به طلاق نشود زخم حاصل از آن در زندگی مشترک خیلی دیر التیام پیدا می کند.

اهمیت زیادی به ظاهر خود می دهد

اگر سبک زندگی همسر شما عوض شده و بیش از حد به خود رسیدگی می کند شاید می خواهد در نظر شخص دیگری مجذوب کننده به نظر برسد. البته ممکن است این فرد شما باشید. اگر بدون هیچ دلیلی همسرتان این کارها را می کند می تواند پای شخص دیگری در میان باشد.

سردی رابطه عاطفی از نشانه های مردان بی وفا

اگر رفتار همسرتان با شما سرد شده و به اندازه قبل به شما اهمیت نمی دهد و رفتار خود را اصلاح نمی کند در حال خیانت به شماست یا اینکه قصد این کار را دارد. زمانی که مردان در حال خیانت هستند از همسر خود فاصله می گیرند چراکه دچار احساس گناه می شوند. برای رفع احساس گناه از همسر خود دور می شوند. همچنین ممکن است همسرتان از تنها ماندن با شما اجتناب کند و شما را پس بزند. برای اینهک رابطه عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب محبت زیادی به همسر خطرناک است! سر بزنید.

در دسترس شما نیستند

مردانی که خیانت می کنند کمتر به تماس و پیام های شما پاسخ می دهند. ممکن است مردان بهانه هایی بیاورند که از نظرتان منطقی نباشد. مثل اینکه در جلسه یا در حال رانندگی باشند یا اینکه گوشی آن ها آنتن نداشته باشد. در صورتی که همسرتان در محل کار یا در ماموریت، در دسترس نباشد، نشانه بدی است.

پنهان کاری

یکی از نشانه های مردان خیانتکار دروغ گفتن زیاد و پنهان کاری است. اگر می بینید شوهرتان روی موبایلش خیلی حساس شده است و آن را از خود دور می کند، تماس هایی دارد که به همه شان جواب نمی دهد، در خانه مدام مشغول گوشی اش است و در مورد کارهایی که می کند حرف نمی زند احتمالا چیزی هست که شما نمی دانید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب بدون مبل خانه خود را چیدمان کنیدرا بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 8 آذر 1401 بروزرسانی: 8 آذر 1401 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 2087

به "این مردان بی وفا هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این مردان بی وفا هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید