استقرار پایگاه سیار انتقال خون در ورودی باب الرضا (ع) حرم رضوی

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، خبرنگاران/خراسان رضوی مدیرکل انتقال خون خراسان رضوی با اشاره به اینکه ذخایر خونی استان به شدت رو به کاهش است، گفت: پایگاه سیار انتقال خون در ورودی باب الرضا (ع) حرم مطهر رضوی مستقرشده است.

استقرار پایگاه سیار انتقال خون در ورودی باب الرضا (ع) حرم رضوی

مجید عبداللهی، با اعلام این خبر اظهار کرد: به منظور ترویج روحیه ایثارگری و فرهنگ اهداء خون، پایگاه سیار انتقال خون در ورودی حرم مطهر رضوی مستقر و به داوطلبان اهداء خون، خدمات بهینه ارائه می گردد.

وی اضافه نمود: با کوشش گسترده کارکنان انتقال خون استان و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا سامانه نوبت دهی اینترنتی فعال شده و تیم سیار انتقال خون نیز در مجاورت حرم مطهر علاوه بر دو پایگاه ثابت خون گیری امید و ثامن آماده خدمت رسانی به اهدانمایندگان عزیز هستند.

مدیرکل انتقال خون خراسان رضوی مطرح نمود: مردم ایثارگر گرامی می توانند از ساعت 8 صبح تا 13 به این مرکز که در ورودی باب الرضا(ع) حرم مطهر رضوی واقع شده است مراجعه و در این اقدام معنوی شرکت نمایند.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون خراسان رضوی، وی با اشاره به اینکه شهرمشهد به عنوان قطب مذهبی ایران اسلامی بوده و محل مراجعه خیلی عظیمی از شهروندان در مناسبت های مذهبی است، گفت: هر ساله در مناسبت های مذهبی حرم مطهر رضوی یکی از پایگاه های انتقال خون بوده و همواره یکی از بالاترین آمار اهداء خون را نیز به خود اختصاص داده است.

عبداللهی یادآور شد: اتوبوس سیار اهداء خون با مشارکت آستان قدس رضوی تا سرانجام تعطیلات نوروز در محل فوق مستقر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 فروردین 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 754

به "استقرار پایگاه سیار انتقال خون در ورودی باب الرضا (ع) حرم رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقرار پایگاه سیار انتقال خون در ورودی باب الرضا (ع) حرم رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید