احتمال بازگشت فرمانده شپرد در مس افکت 4 قوت می گیرد

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، سه گانه اصلی مس افکت (Mass Effect) یکی از برترین مجموعه های شوتر تاریخ است. حال اگر شما شماره 3 را بازی نموده باشید، سرنوشت فرمانده شپرد (Commander Shepard) به تصمیمات شما بستگی دارد. امکان دارد او سرنوشت خوبی داشته و زنده بماند، یا اینکه بسیار سرنوشت بدی داشته باشد.

احتمال بازگشت فرمانده شپرد در مس افکت 4 قوت می گیرد

در بازی اندرومدا (Andromeda) سری مس افکت از داستان شپرد فاصله گرفت. به گونه ای که گویی داستان او به اتمام رسیده است. اندرومدا به طور کلی چندان خوب عمل نکرد و به همین علت با نقدها بسیاری روبرو شد. خوشبختانه این بازی یکی از موارد اصلی مجموعه نبوده و مس افکت 4 در دست ساخت است.

مس افکت 4 در مراسم گیم اواردز (Game Awards) سال 2020 معرفی گشت. حال اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر شده که حاکی از بازگشت احتمالی شپرد است. در لیتوگراف (Lithograph) منتشر شده نوشته شده:

یکی از یوتیوبرها گفت که این متن تنها پس از مدت کوتاهی از روی سایت حذف شد. متن قبلی به احتمال زیاد اشتباه شرکت بوده با این حال نشان می دهد که در عنوان بعدی مس افکت، شپرد حضور خواهد داشت. با توجه به اینکه به سرعت هم عوض شده، برآورد ها نسبت به بازگشت شپرد بیشتر است.

شرکت سازنده این بازی به نام بایوور (Bioware) تنها روی این بازی کار نمی نماید. بلکه این شرکت روی بازی عصر اژدها (Dragon Age) نیز کار می نماید. پس امیدواریم که بتواند هر دو بازی را با کیفیت عرضه کند. به علت اینکه بازی اندرومدا به شدت هواداران را از مجموعه مس افکت ناامید کرد. حال امیدواریم با شماره 4 این بازی به دوران اوج خود بازگشته و بتواند انتظارات هواداران را برآورده کند. هنوز هم اعلام نشده که بازی مس افکت در چه تاریخی عرضه خواهد شد.

منبع: Gameinformer.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 7 تیر 1401 بروزرسانی: 7 تیر 1401 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1995

به "احتمال بازگشت فرمانده شپرد در مس افکت 4 قوت می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال بازگشت فرمانده شپرد در مس افکت 4 قوت می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید