آغاز مسابقات پاراتکواندو و پومسه قهرمانی آسیا از روز پنجشنبه

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، رقابت های قهرمانی آسیا 2018 در بخش پاراتکواندو، پومسه و کیوروگی از روز پنجشنبه 3 خردادماه در هوشیمینه ویتنام آغاز می شود.

آغاز مسابقات پاراتکواندو و پومسه قهرمانی آسیا از روز پنجشنبه

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات قهرمانی آسیا در سه بخش پاراتکواندو، پومسه و کیوروگی از روز پنجشنبه 3 خردادماه به مدت 5 روز و در سالن فوتو هوشیمینه ویتنام برگزار می شود.

چهارمین دوره مسابقات قهرمانی پاراتکواندو آسیا از ساعت 11:30 (به وقت تهران) روز پنجشنبه - 3 خرداد ماه با حضور 120 هوگوپوش برگزار می شود که ایران با 10 نماینده به مصاف رقبایش می رود.

مهدی پوررهنما در وزن 75- کیلوگرم (K44)، اصغر عزیزی در وزن 75+ کیلوگرم (K44)، حامد حق شناس در وزن 75+ کیلوگرم (K44)، سعید صادقیان پور در وزن 61- کیلوگرم (K42)، محمدرضا شعبانی در وزن 75- کیلوگرم (K42)، احمد نریمانی در وزن 75+ کیلوگرم (K42)، مهدی بهرامی آذر در وزن 75+ کیلوگرم (K43)، علیرضا بخت در وزن 75- کیلوگرم (K44) و مهدی کردلو در وزن 75- کیلوگرم هوگوپوشان کشورمان در بخش مردان هستند؛ مهتاب نبوی در وزن 49- کیلوگرم (K41) نیز به عنوان نخستین نماینده زنان در این رویداد به رقابت می پردازد.

هدایت این تیم برعهده پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی و مهدی احمدی به عنوان مربی است. معسود لشکری نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.

پنجمین دوره مسابقات قهرمانی پومسه آسیا نیز از روز پنجشنبه 3 خردادماه به مدت دو روز پیگیری می شود.

کوروش بختیار، امیررضا مهربان، علی سلمانی، اکبر فروزان، رحمت نظری، سیدحسین موسی نیا، نادر خدامرادی، منصور خاندان و هدایت آریان فر پومسه روهای بخش مردان هستند.

حسینعلی نظری سرمربی تیم می باشد و مهدی صمدیان تبار نیز مربیگری تیم را عهده دار است. همچنین نماینده کشورمان در بخش فرم های نوین پومسه تمرینات خود را زیر نظر سانگ میونگ کیم مربی کره ای پیگیری کرد.

اما در بخش پومسه زنان نیز مرجان سلحشوری، آتوسا فرهمند پارسا، مهسا صادقی، فاطمه حسام، مرجان تاجی رستم آبادی، سونا رزاقی و سیده معصومه حسینی نمایندگان ایران هستند.

فاطمه اسدپور نیز سرمربی این تیم می باشد.

این رقابت ها در بخش کیوروگی نیز از روز شنبه 5 خردادماه آغاز می شود که در روز نخست مسابقات اوزان 54-، 58-، 74- کیلوگرم مردان و 46-، 49- و 57- کیلوگرم گروه زنان انجام خواهد شد و آرمین هادی پور، فرزان عاشورزاده، ناهید کیانی و طیبه پارسا نمایندگان کشورمان هستند.

ابراهیم صفری، مهدی جلالی، کیانا اخوان و سودابه پورصادقی نیز که در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا از بکستان پیروز به کسب سهمیه حضور در این مسابقات شدند بر روی شیاپ چانگ می روند.

یکشنبه - 6 خردادماه و در روز دوم، رقابت های اوزان 63-، 80- و 87- کیلوگرم مردان و 53-، 67- و 73- کیلوگرم زنان پیگیری خواهد شد که مهدی خدابخشی، پوریا عرفانیان، ملیکا میرحسینی و هانیه اخلاقی هوگوپوشان ایران در این روز هستند. همچنین سروش احمدی و احمد محمدی نیز که سهمیه حضور در این مسابقات را داشتند دیگر نمایندگان ایران هستند.

اما دوشنبه - 7 خردادماه و در روز پایانی، مبارزات اوزان 68- و 87+ کیلوگرم گروه مردان و 62- و 73+ کیلوگرم گروه زنان برگزار خواهد شد. امیرمحمد بخشی، سعید رجبی، کیمیا علیزاده و زهرا پوراسماعیل در این روز بر روی شیاپ چانگ می روند. محمدسالار وحیدی و سجاد مردانی نیز از طریق کسب سهمیه در این روز رو در روی رقبایشان قرار می گیرند.

گفتنی است؛ هدایت تیم مردان برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی، علی محمد بسحاق و حسن فلاحی راد به عنوان مربی است. هدایت تیم زنان نیز برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و ریحانه فولادی و مهناز حسین زاده به عنوان مربی است.

منبع: تسنیم
انتشار: 9 آبان 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 349

به "آغاز مسابقات پاراتکواندو و پومسه قهرمانی آسیا از روز پنجشنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز مسابقات پاراتکواندو و پومسه قهرمانی آسیا از روز پنجشنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید